- פרנהייט מערכות
Hebrew English

צ'ילרים פרנהייט מערכות מכירה,התקנה ושירות למערכות פוג׳יטסו שירותי מיזוג ימיים באסדות קידוח, גז ונפט בספינות וכלי שייט טיפול במקררי תצוגה, גלידריות, בתי קפה, מסעדות ומפעלי ייצור ייעוץ תכנון ותחזוקה שוטפת של מערכות מיזוג לחדרי שרתים יחידות מיני צ'ילר לרובוטיקה ולייזר רצפה צפה לחדרי שרתים מכולות קירור שירות ותחזוקה למערכות מיזוג אויר טיפול וניקוי יחידות מיזוג אויר תכנון מערכות מיזוג לאולמות ייצור תכנון מערכות מיזוג לבתי מלון וקניוניםמיזוג אוויר

פרנהייט מערכות קמה עם מטרה ברורה: צריך להיות נעים לכולם... באמצעות ייעוץ ראשוני וסיור שטח, נוכל להתאים לכם פתרונות מיזוג אוויר המתאימים לכם, לצרכים שלכם ולגודל הכיס שלכם. מערכות המיזוג שאנו מציעים בנויים לכל סוגי העסקים, ונתפרים בהתאם לצורך.

 

לפרנהייט מערכות נסיון רב בתעשייה וצוות העובדים מיומן במגוון תחומים רחב: מערכות בעיבוי מים (Water Source), מערכות קירור וחימום מים בעיבוי אויר ומים (Chillers), לצוות פרנהייט מערכות נסיון רב במערכות Package המיועדות לשטחים גדולים כגון אולמות אירועים וספורט, קניונים, סופרמרקטים ועוד, המותאמים בעיקר לצימרים ולבתי מלון. לפרטים לחצו כאן

 

מערכות מיזוג אוויר VRF

מערכות VRF הן מערכות בהן המדחס פועל כל הזמן ושינוי הטמפרטורה מותאמת למאייד. במערכות VRF ניתן לחבר מספר רב של מאיידים על יחידת עיבוי אחת מרכזית. רמת הרעש של המערכות מסוג זה נמוכות, התחושה נעימה והתפוקה גמישה כך שמאייד אחד יכול לחמם בעוד השני מקרר.

 

מגדלי קירור

מגדל קירור הינה מערכת המותקנת בגג המבנה, הסופחת את החום שהמזגן מייצר ומוציאה אותו החוצה. מגדלי הקירור נחשבים חסכוניים, והם מייצרים קירור מהיר ואיכותי המסוגל לספק הורדה של 5-10 מעלות מהטמפרטורה שבחוץ.

 

יט"א - יחידת טיפול אוויר

יחידת טיםול אוייר הינה יחידת מיזוג באמצעות מים קרים או חמים, האוויר עובר בין הצלעות המקוררות או מחוממות וכן דרך מערכת פילטרים המסננת את האויר. התוצאה, אויר קר או חם לפי דרישה. לחללים קטנים יותר, ישנו פתרון דומה, הנקרא "Fan Coil", אותו ניתן לקבל גם בתצורה דקורטיבית או נסתרת לחלוטין.

 

DX - מערכת מיזוג אוויר בשיטת ההתפשטות.

מערכות DX הינן מערכות המותקנות על גג המבנה, או על הארץ בסמוך למבנה. המערכת בויה ממערכת של תעלות ומפזרי אויר, הנותנים פתרון טוב בחללים פתוחים ובחללים גדולים.